fbpx
Skip to content Skip to footer

DESIGNOVÁ KOLEKCE DVEŘÍ 4 ŽIVLY (OHEŇ, VODA, ZEMĚ, VZDUCH)

Nová kolekce dveří Porta Doors 4 živly je inspirována přírodními elementy, které symbolizují různé aspekty života. Každý ze čtyř živlů – oheň, voda, země a vzduch – má svůj vlastní styl, barvu a vzor, které dodávají dveřím jedinečný charakter. Dveře jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a mají různé možnosti výplně, ventilace, typu křídla a výšky. Podívejme se na jednotlivé živly podrobněji:

OHEŇ: Tento živel je spojen s energií, vášní a silou. Dveře jsou ideální pro moderní a dynamické interiéry, kde chtějí majitelé vytvořit útulnou a hřejivou atmosféru. Povrchová úprava Gladstone patří k nejodolnějším a nejoblíbenějším dekorům. Design dveří bez pevných vzorů spojuje modernost s postindustriální atmosférou. Kombinace „spáleného dřeva“ s chladem oceli bude interiérovou stimulací pro Vaše smysly.

VODA: Tento živel je spojen s klidem, harmonií a čistotou. Dveře jsou ideální pro relaxační a svěží interiéry, kde chtějí majitelé vytvořit pocit stabilní pohody, rovnováhy a svobody, tak plynule proudící, jako voda sama…

ZEMĚ: Tento živel je spojen se stabilitou, pevností a trvanlivostí. Dveře země zemitých odstínů s matným povrchem, jsou zdobeny dekorativními pruhy. Dveře jsou ideální pro tradiční a rustikální interiéry, kde chtějí majitelé vytvořit pocit bezpečí a pohodlí.

VZDUCH: Tento živel je spojen s lehkostí, volností a kreativitou. Dveře vzduch mají zelenošedou barvu s matným povrchem a jsou zdobeny ozdobnými lamelami. Dveře jsou ideální pro elegantní a originální interiéry, kde chtějí majitelé vytvořit pocit prostoru a inspirace.