fbpx
Skip to content Skip to footer
Showroom

Nechte se inspirovat v našem showroomu!

Pokud hledáte kvalitní, moderní a stylové interiérové dveře pro váš domov nebo kancelář, nechte se inspirovat u nás v showroomu VSM Porta Doors v Jihlavě. Vybírat můžete z 30 modelů dveří a zárubní vystavených na ploše téměř 200 m2.

Otevírací doba: Pondělí až Pátek od 8:00 do 15:00nebo dle telefonické domluvy

IMG_20221011_112111
IMG_20221011_112334
POČET PRODANÝCH DVĚŘÍ
0 000+
Spokojených zákazníků
0
Let na trhu
0+

NÁŠ SHOWROOM

U nás najdete široký výběr dveří různých designů, materiálů, barev a rozměrů, které splní vaše požadavky na funkčnost, estetiku a bezpečnost.

Naše dveře jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů, jako je dřevo, sklo, kov nebo laminát, které jsou odolné a zaručují dlouhou životnost, snadnou údržbu a vysokou odolnost proti poškození. Naše dveře také nabízejí různé možnosti vzhledu, jako jsou hladké, prosklené, dekorované nebo reliéfní povrchy, které dodají vašemu prostoru osobitý charakter. A co víc, naše dveře jsou osazeny nejmodernějšími doplňky, jako jsou skryté panty, magnetické zámky, bezpečnostní zámky, reverzní otevírání nebo skryté zárubně. 

KDE NÁS NAJDETE?
Přijďte se podívat na naše dveře v showroomu Porta Doors v Jihlavě a přesvědčte se sami o jejich kvalitě a kráse. Rádi Vám poradíme a pomůžeme vám vybrat ty nejlepší dveře pro Vás.

Najdete nás v Jihlavě na ulici Znojemská 5333/82a. Dohodněte si u nás schůzku, moc rádi se Vám budeme věnovat a hledat nejlepší řešení na míru Vašich představ a požadavků.