fbpx
Skip to content Skip to footer

"Jsme specialisti na kvalitní a dlouholeté dveře a zárubně."

-- VSM Porta doors

Granit_rc3_Intarsje8_Beton_Ciemny kopia
Porta Doors

PORTA je značka, která existuje již více jak 30 let a je lídrem ve výrobě dveří v Evropě. Za tuto dobu prodala přibližně 19 milionů výrobků a získané zkušenosti jí umožnily zdokonalit kvalitu, životnost i skvělý design.

naši zákazníci

Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě! Ať jste zákazník, který finalizujete svůj vysněný dům či byt, nebo jste projekt, architekt nebo investor, každému z Vás máme co nabídnout! Každý u nás dostane kompletní profi servis od poradenství, zaměření až po certifikovanou montáž.

profesionalita

S nejvhodnějším řešením Vám vždy ochotně poradíme, stejně jako s celkovým designem Vašeho interiéru. Vybírat můžete z mnoha modelů a typů dveří, zárubní i kování, které neustále doplňujeme o nejnovější trendy a inovace v designu i technologii. Vysoká funkčnost a spolehlivost našich výrobků je garancí Vaší spokojenosti.

PROČ PRÁVĚ VSM PROTA DOORS?

KAŽDÝ DOMOV ZAČÍNÁ DVEŘMI

Máte zájem o nezávaznou poptávku? Napište nám!

JAK JSOU SPOKOJENÍ?

Reference našich zákazníků

Velmi příjemná a milá návštěva showroomu v Jihlavě, vše nám ukázali a vysvětlili, ochotní pracovníci, rychlé vyřízení objednávky. Dodání 6 týdnů. Montáž profesionální. Doporučujeme!

Na showroomu VSM Porta Doors v Jihlavě nám ochotně poradili s výběrem dveří, doporučili vhodné řešení a zapůjčili nám i vzorky. Ochotná a příjemná pracovnice! Vřele doporučuji! S dveřmi jsme velmi spokojeni.

Dveře jsou moc pěkné, kvalitní, elegantní a snadno se otevírají a zavírají. Montáž byla rychlá a bezproblémová, montážníci byli velmi slušní a ochotní.

Firma VSM Porta Doors mi dodala a namontovala interiérové dveře, které jsou nádherné a funkční. Byla to skvělá volba, protože mají široký výběr designů a barev, a také nabízejí montáž, záruku a servis. Jsou to odborníci, na které se můžu spolehnout. Jsem velmi spokojen s kvalitou a vzhledem interiérových dveří, které jsem si koupil a nechal namontovat od VSM Porta Doors v Jihlavě. Byli rychlí, profesionální a příjemní.

Perfektní domluva, druhý den po potvrzení objednávky mi volala paní, aby mě informovala o delší dodací lhůtě, s kterou jsem počítala. Zboží nakonec dorazilo mnohem dřív a paní mi volala 2 dny před doručením dveří, aby se domluvila na předání. Z tohoto showroomu by si měli brát příklad ostatní. Děkujeme.