fbpx
Skip to content Skip to footer
Nabídka

TOP KOLEKCE -VSM Porta Doors

NaturaVECTOR_J_okleinaNaturalnaDabStandardPASIAK_oscPS_klamkaElegance_arn_Porta_RN
NaturaSPACE_4A_selectDabBrunatny_klamkaDivoCzarnaWc_szybaCzarna_arn_Porta_RN
TOP KOLEKCE

Intarsie

Intarsie jsou ozdobné chromové barvy, které jsou doplňkem ke dveřím a dávají jim výjimečný vzhled. Dokonale se hodí do moderních a minimalistických interiérů.

TOP KOLEKCE

Příslušenství

Kliky a závěsy jsou příslušenství dveří. Přizpůsobujeme je dle individuálních požadavků, v závislosti od toho, zda se nám více líbí stříbrná nebo zlatá barva, matná nebo lesklá verze. K závěsům můžeme zvolit kliku stejné barvy nebo vsadit na originalitu a zvolit černou nebo bílou verzi.

TOP KOLEKCE

Frézování

Jsou to speciální drážky v ploše dveří, vyrobeny frézou s diamantovým ostřím, která zaručuje preciznost a estetiku provedení. Dovoluje to přizpůsobit dveře k účelu dané místnosti např. koupelny (symbol sprchy), kanceláře nebo personalizovat dětský pokoj (dveře s vyfrézovaným superhrdinou).

TOP KOLEKCE

Design

Pečujeme o to, aby naše kolekce byly ve shodě s aktuálními trendy. Naše oddělení výzkumu a vývoje, podporováno Team Designem hledá inspirace na veletrzích v Itálii nebo v Německu. Díky tomu po mnoha měsících práce vznikají nadčasové kolekce.

TOP KOLEKCE

Portaperfect 3D

Patří do skupiny odolných fólií, které svou strukturou, současně ve vzhledu jak v doteku, připomínají přírodní dřevo. Barvy, ve kterých je fólie PortaPerfect dostupná jsou shodné s aktuálními interiérovými trendy.

TOP KOLEKCE

Netypická řešení

Naši specialisté od netypických řešení jsou schopni pro Vás připravit dveře na přání (netypický rozměr, barva nebo speciální drážka). Je to spojeno s delší čekací dobou a o něco většími náklady, ale dveře, které k Vám nakonec přijedou budou opravdu výjimečné.

TOP KOLEKCE

Tvrzená skleněná tabule

Tvrzená skleněná tabule je mnohonásobně silnější než je obyčejná, velmi odolná vůči úderům a teplotním změnám. V případě rozbití, tvrzená skleněná tabule praská, rozpadne se na malé kousky s tupými okraji. Tímto způsobem snižuje riziko poranění.

TOP KOLEKCE

Rámová konstrukce

Rámová konstrukce je zpevněna mnohavrstvovou dřevěnou konstrukcí, zaručují větší solidnost a trvanlivost. Tyto dveře jsou těžší, a díky tomu odolnější vůči prohnutí.

TOP KOLEKCE

Akrylová UV barva

Zpevňování dveří UV barvou zvyšuje odolnost dveří. Představuje ochranu lakované plochy dveří před otěrem a účinky přirozeného používání. Doplňkově chrání barvu před stárnutím způsobeným třeba jen účinkem slunečního záření.

TOP KOLEKCE

ABS

Ochrana okraje křídel, která jim zaručuje ještě větší odolnost. Vyrobena ze speciálně zvoleného materiálu, který se charakterizuje velkou odolností vůči opotřebení. Toto zaručuje garanci dlouhodobého používání.

TOP KOLEKCE

Laminát CPL

Neobyčejně odolný povrch. Z důvodu své odolnosti a funkčnosti velmi často využívaný v místech, kde jsou dveře stále používány např. v hotelech nebo budovách veřejných institucí. Odolný vůči vlhkosti, otěru a různým vnějším činitelům.

TOP KOLEKCE

Zesílená výplň

Je to možnost záměny standardní výplně dveří typu voština na ještě odolnější např. dutinková dřevotříska. Takové řešení dodatečně zvýší stabilitu konstrukce a způsobí, že dveře budou zabezpečovat lepší odhlučnění místnosti.

TOP KOLEKCE

Ekologie

Ochrana životního prostředí je pro nás velmi důležitá. Zohledňujeme ji během výrobního procesu, stejně tak při navrhování nových řešení pro naše klienty. Ve své nabídce máme mimo jiné křídla vybavené termoizolační pěnou, která šetří tepelnou energii.

TOP KOLEKCE

Závěsy a zámky

Spolupracujeme s uznávanými dodavateli kování, s firmami s mnohaletými zkušenostmi ve výrobě závěsů a zámků. Díky tomu dodáváme klientům výrobky nejvyšší kvality.

TOP KOLEKCE

Ventilace

Ventilace sehrává klíčovou roli ve vlhkých místnostech, jako je například koupelna. Za účelem zajištění proudění vzduchu je třeba použít ve dveřích vhodné řešení: módní ventilační podříznutí, pouzdra (kulaté otvory ve spodním části dveří) nebo ventilační mřížka.

Máte zájem o nezávaznou poptávku? Napište nám!