fbpx
Skip to content Skip to footer
FAQ

Nejčastěji kladené otázky

Zde Vám zodpovíme ty nejčastěji kladené otázky ohledně objednávek, našich dvěří a doporučení.

1216-i-d10f2844f772f54264073c49905e3140
1221-porta-extreme-rc3
326755056_723706749359334_521592131836227013_n

Ano, máme nový showroom VSM Porta Doors v Jihlavě (adresa: Znojemská 5333/82a, Jihlava), zde si můžete prohlédnout téměř 30 různých modelů dveří, zárubní a kování. Rádi Vám poradíme, jak sladit Váš interiér a pomůžeme Vám najít nejvhodnější řešení.

Naše otevírací doba je v pracovní dny: Pondělí až Pátek od 8.00 do 15.00 nebo nabízíme možnost individuální schůzky dle telefonické domluvy se rádi přizpůsobíme Vašim možnostem.

Kontaktovat nás můžete osobně na showroomu v Jihlavě, telefonicky na čísle 734 800 537 nebo emailem porta@vsmjihlava.cz. Rádi Vám zpracujeme nezávaznou nabídku.

Ano, provádíme. Po odsouhlasené nabídce Vás navštíví náš technik, který zaměří stávající otvory. Stejně tak provádíme odbornou montáž dveří a zárubní.

Klient by měl mít při zaměření finálně připraveny stavební otvory dveří, tak aby zaměření bylo co nejpřesnější (čisté stavební otvory, hotovou podlahu nebo alespoň přesně stanovenu její finální výšku, hotové omítky a obklady). Dále je třeba, aby při montáži nebyla teplota interiéru příliš nízká, minimálně 10 C a vlhkost v rozmezí 40 – 50%.

Délka montáže závisí na počtu kusů dveří a složitosti montáže. O pravděpodobné délce montáže budete informováni od našeho technika při sdělení termínu montáže.

Výrobní lhůty se liší dle typu dveří. Zpravidla se jedná nejméně o 6 týdnů. U některých složitějších provedení výroba trvá až 12 týdnů. Konkrétní dodací dobu najdete vždy uvedenou v každé nabídce.

Vaši objednávku dveří doručíme až k Vám domů, nebo po dohodě může vyzvednout u nás na showroomu.

Po závazném odsouhlasením objednávky uhradíte zálohu pro výrobu ve výši 80% ceny. Zbývající částku uhradíte po dodání či montáži.

Ano, můžete na našem webu v sekci KATALOG najdete všechny aktuální modely dveří a zárubní, včetně novinek, které pravidelně aktualizujeme.

Interiérové dveře potřebují řádnou péči, aby jejich povrch dlouho vydržel a dodával Vašim dveřím odpovídající krásu. Péče a údržba povrchu dveří se samozřejmě liší od typu povrchu, který na sobě nesou.

Dveře s folií – utírejte velice jemně mírně vlhkým měkkým hadříkem. Rozhodně se vyhněte jakýmkoliv, i jemným abrazivům.

Dveře s laminátovým povrchem a 3D povrchy – údržba těchto povrchů je velice jednoduchá. Stačí je vyčistit suchým, případně mírně navlhčeným jemným hadříkem. Pokud máte pocit, že jsou dveře více znečištěné, přidejte do vody trochu běžného saponátu. Vyhněte se takovým prostředkům, které v sobě obsahují organická rozpouštědla nebo látky na bázi chloru, stejně tak vynechejte i pískové abrazivní čisticí prostředky.

Dveře s dýhou – dýha je klasický dřevěný povrch a jako přírodní povrch potřebuje velmi opatrné zacházení při údržbě. Nepoužívejte větší množství vody, aby se voda nenasákla do dveří, ale pouze vlhký hadřík. Nepoužívejte žádné saponáty, ale pouze mýdlové čističe, které by dýhu neměli vysoušet.

Pro dokonalé vyčištění, regeneraci i ochranu nabízíme PORTA Door Care, péče o dveře – sada pro čištění, osvěžení a regeneraci povrchu dveří.

Máte zájem o nezávaznou poptávku? Napište nám!